Egyesületi est a közösségépítésről – október 27.

2015. október 19.

csanyicsabaOktóber 27-a a hónap utolsó szerdája, így 18-20h-ig ismét egyesületi estet tartunk a Kaptárban.
Az est témája az SF közösség építése lesz, a házigazda: Csányi Csaba, aki ezt az építkezést Szegeden már meg is kezdte.

• Hogyan alakulhat, fejlődhet egy megoldásfókuszú közösség?
  • Milyen haszonnal jár számodra, ha a megoldásfókusz széles körben ismertté válik?
  • Miként érhető el, hogy a megoldásfókuszú szemlélet eredményesen épüljön be a leggyakoribb közösségi „helyzetek” gondolkodási gyakorlatába (család, iskola, munkahely)?

Pilot projekt jelleggel SF szemléletű közösség építése kezdődött meg Szegeden. Gyere el egyesületi estünkre, tanúja és részese lehetsz az első lépéseknek és egy megoldásfókuszú közösség létrehozásának.
Hozd magaddal javaslataidat, ötleteidet, jól bevált gyakorlataidat, amelyek hasznosak lehetnek a megoldásfókuszú közösség építéséhez!
Időpont: 2015. október 27.kedd 18-20h
Helyszín: Kaptár, Budapest VI., Révay köz 4.
Érdeklődőknek: 3.000 Ft
Szeretettel várunk!