Élmények és szakmai ötletek a belgiumi SOLWorld retreat-ről és a BRIEF Summer School-ból

2013SOLWorld retreatKövetkező egyesületi estünkön 2014. november 26-án Tegyi Enikő tart interaktív workshopot a legfrissebb szakmai újdonságokról.

Tegyi Enikő

Kettős a téma: lesz szó a múlt nyári belgiumi SOLWorld reatreat-ről, és a „SOL retreat”-ek szenzációs, inspiráló, szabad, játékos, feltöltődést hozó stb. „műfajáról”.
Érkeznek továbbá élmények, megfigyelések és gyakorlatok az augusztusi BRIEF Summer School-ból, melyet a három brit mester, Chris Iveson, Evan George és Harvey Rutner egészen kivételesen hármasban tartott intézményük fennállásának kerek évfordulójára való tekintettel: ezzel ünnepelték 25 éves közös, végtelenül szerény munkájukat és annak nagyon figyelemre méltó eredményeit.

Időpont: 2014. november 26. 18-20h

Helyszín: Kaptár, Budapest VI., Révay köz 4.

Érdeklődőknek: 3.000 Ft