Újra-hangolódás ilyen időkben

Mikor? 2020. április 29. szerda 18-20h
Hol? Zoom-on (a linket a regisztráltrésztvevőknek küldjük)

Vírus, home-office, családi élet karanténban, gazdasági bizonytalanság, megrázkódott világrendszer. Micsoda felsorolás, és méghozzá egy megoldásorientált egyesületi kiírásban 🙂
A virtuális találkozásunk ezért az újra-hangolódásról fog szólni és arról, ami téged ebben mozgat.
Peter Szabóval beszélgetünk saját újrahangolódási képességünkről és legmerészebb reményeinkről a jelenlegi különleges körülmények között: hogyan hasznájuk az SF eszköztárat miközben elfogadóan belemélyedünk az új normálisba, sőt, a pályát nyitva tartva mindannak, ami most lehetségessé válhat.

Várunk szeretettel minden érdeklődőt, vezetőket, a megoldásfókusz iránt érdeklődő szakembereket, magánszemélyeket, szülőket, pedagógusokat. A program során gyakorlatok, beszélgetes, torténetek, inspiráció várja a résztvevőket.

A részvételi díj az online megvalósítás miatt módosul (egyesületi tagoknak ingyenes). Utalj annyit, amennyit jónak látsz, ezzel is támogatod az egyesület munkáját. Adományodat előre is köszönjük!

Hozzájárulásodat az alábbi számlaszámra utald:

Solution Focus Megoldásközpontú Egyesület
MagNetBank 16200199-00243106
Közlemény: adomány [neved, esemény dátuma]
A számlát az összeg beérkezése után állítjuk ki és küldjük neked.

Regisztráció:

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.