Akváriumban: Nagyító alatt a megoldásfókusz

A program ideje: 2022. november 30. szerda 18:00-19:30-ig
Helyszín: online – ZOOM
Az est facilitátora: Szirtesi-Nagy Réka
Ha semmit nem tudsz még a megoldásfókuszról, de érdekel, hogy mik az alapjai, gyere el és tapasztald meg te magad.
Ha már tudsz néhány dolgot, esetleg van is saját megoldásfókuszú élményed, akkor gyere el, hogy még többet láss és hallj.
Ha már profi vagy a megoldásfókusz alkalmazásában, akkor gyere el, hogy együtt tanulhassunk tőled!
Néhány játékos gyakorlat keretében bemutatjuk, hogy milyen feltevéseken alapszik a megoldásfókusz, és lesz lehetőség megfigyelni vagy részt venni akvárium beszélgetésben, amely során egy általad hozott témán csupa megoldásfókuszú eszközzel fogunk dolgozni.
A részvétel egyesületi tagoknak díjmentes. Külsős vendégeknek a részvételi díj 3500 forint, amellyel az egyesület munkáját és fenntartását támogatjátok, amelyet előre is köszönünk!
Hozzájárulásaitokat az alábbi számlaszámra tudjátok utalni:
Solution Focus Megoldásközpontú Egyesület
MagNetBank 16200199-00243106
Közlemény: részvételi díj [neved, esemény dátuma]
A számlát az összeg beérkezése után állítjuk ki és küldjük neked. A linket az eseményhez a program napján küldjük ki e-mailben!

Jelentkezés és regisztráció: https://forms.gle/ZwA9RMBUWb6yWieP9