Események

Brief and Simple – Case study book

2015. február 27.

briefandsimpe_borito12014-ben jelent meg Polgár Natália és Hankovszky Katalin szerkesztésében az az angol nyelvű esettanulmány-kötet, melynek szerzői között egyesületünk több tagja is megtalálható.
A kötet nemzetközi tapasztalatok gyűjteménye a Solution Focus alkalmazásáról. Arról, hogy a világ különböző tájain hogyan használják azt az egyéni és teamcoachingban, szervezetfejlesztésben vagy a vállalatok mindennapjaiban.
A konkrét esetleírásokból a cégek felső- és középvezetői, szervezetfejlesztők, coachok és tanácsadók egyaránt meríthetnek, legyen szó néhány fős kis cégről vagy akár több ezer főt foglalkoztató multinacionális nagyvállalatról.
Tartalomjegyzék
Megrendelhető az amazon.com-on e-book formájában, vagy briefandsimple.co oldalon papírkönyvként. Néhány példány még elérhető a SolutionSurfersnél is, ha írsz az info@solutionsurfers.hu címre.