Események

Megoldásfókusz az iskolában

2018. június 8.

Időpont: 2018. június 27. 18-20h
Helyszín: Kaptár

Göntér Móni az elmúlt években iskolákban, oktatási intézményekben többféleképp is dolgozott a megoldásfókuszú szemlélettel.

Volt, hogy a tantestületnek tartott több alkalmas tréninget, néha „csak” egy-két órás workshopot. Volt, amikor szülők és pedagógusok együttműködését támogatta SF szemlélettel és volt olyan iskola, ahol egy coach-csapattal gyerekeket coacholtak.

Ezekről a magyarországi tapasztalatokról fog interaktívan és részletesebben beszámolni.

Megtudhatjuk, hogy milyen volt a fogadtatás és milyen eredmények születtek, milyen folyamatok zajlanak most is, milyen nehézségek merültek fel, azokat hogyan kezelték és milyen eszközök váltak be a legjobban.

Szeretettel várunk!

Az egyesületi est nyilvános, belépődíjat nem szedünk.
Szívesen fogadunk minden támogatást, felajánlást a program költségeinek fedezésére, az egyesület küldetésének megvalósításához!