Események

Öngyilkosság-megelőzés: online workshop Emma Burnsszel

2020. június 23.

Időpont: 2020. július 27. hétfő 9:00–11:00
Ez az egyszerű és gyakorlatias megközelítés sikeresnek bizonyult nemzetközi szinten az öngyilkosság megelőzés területén. A bemutatott módszerek szakemberek és laikusok által is könnyen alkalmazhatóak.
A program nyelve angol, tolmácsolást biztosítunk.
Részvételi díj: 5.000 forint.
Regisztráció és további információ: sf.elnokseg@gmail.com
A workshopon megismert eszközök azonnal gyakorlatba ültethetők, akár másnaptól könnyen használhatóak. A program során betekintést kapunk a megoldásfókusz hátterébe, kiscsoportos gyakorlatok és esetek révén pedig konkrét eszközök kipróbálására lesz lehetőség.
Emma Burns
Emma a mentális egészség, oktatás, öngyilkosság megelőzés területén szerzett jelentős tapasztalatot. Az Ausztrálázsiai Megoldásközpontú Rövidterápiás Egyesület alelnöke és a Hawke’s Bay Megoldásközpontú gyakorló szakemberek csoportját koordinálja.
Négy gyermek édesanyja és elkötelezett úszó.
A program nyelve angol, tolmácsolást biztosítunk.
Részvételi díj: 5000 forint.
Regisztráció és információk: sf.elnokseg@gmail.com.
Regisztrációdat mielőbb várjuk, hogy Emma a csoportra szabhassa a programot! Köszönjük.