Események

Solution focus és családterápia

2014. június 14.

gosztonyi_laszloA családterápia az 50-es években született az USA-ban, a XX. század második felében széles körben elterjedt Európában és a világ minden részén. A kapcsolati tényezők figyelembe vétele és a rendszerszemléletű gondolkodás paradigmaváltást képviselt az egyéni megközelítéshez képest.

  • A workshopon megtudhatod, milyen szemléletbeli és technikai párhuzamok vannak a rendszerszemléletű családterápia illetve a megoldásközpontú coaching között.
  • Megismerkedhetsz mindkét területen alkalmazható technikai elemekkel és ki is próbálhatod azokat.
  • Az est folyamán saját családdal való foglalkozáson keresztül megtapasztalhatod a családi rendszert és azt, hogyan vihető át ez a tapasztalat az egyéni coachingba illetve az egyszemélyes családterápia szemléletébe.
  • Ízelítőt kapsz a megoldásközpontú családterápiás ülések vezetésébe, struktúrájába.

A workshopot vezeti: Gosztonyi László, aki három évtizedes tapasztalattal rendelkezik a családterápia és 15 éves tapasztalattal a megoldásközpontú coaching területén.
Időpont: 2014. június 25.  szerda, 18-20h
Helyszín: Kaptár, Budapest VI., Révay köz 4.
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
Érdeklődőknek: 3.000 Ft