Események

Mi SF és mi nem az? Gondolatébresztő élménybeszámoló a SolWorld2014 konferenciáról

2014. szeptember 25.

Következő egyesületi estünk – 2014. október 29-e –Solution_Focused  még mindig a Stockholmból hazahozott inspirációkat osztja meg az itthonmaradottakkal. (Szerencsére a következő SOLworld esemény Budapesten lesz, oda bárki jöhet).

Hankovszky Katalin

Hankovszky Katalin


Katit és Áront különösen az foglalkoztatta, hogy hogyan is tudja ez a konferencia a korábbiakat –már megint!- felülmúlni érettségben, minőségben, gazdagságban. És hogy fontos-e és mikor tudnunk megmondani, hogy mi az SF (és mi nem). Ez utóbbi kérdés Kati saját SOLtalkját is befolyásolta, különösen Jenny Clarke előző napi talkja után. Kati ezen az egyesületi esten szívesen megosztja veletek aktuális tévedése részleteit e témában – kicsit gazdagítva a szeptember utolsó napjaiban zajlott EBTA (európai terápiás SF) konferencia hasonló témájú előadásának eredményeivel (Harry Korman és Janet Bavelas).
Levendel Áron

Levendel Áron


Időpont: 2014. március 26. 18-20h
Helyszín: Kaptár, Budapest VI., Révay köz 4.
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
Érdeklődőknek: 3.000 Ft