Események

Bizakodásbarométer – Solution Focus World Day 2020

2020. május 2.


Május 3-a a Megoldásfókusz Világnapja. Ennek alkalmából egy héten át az alábbi két kérdésre keressük a válaszokat: 

  1. Miből merítesz bizakodást mostanában?
  2. Milyen módokon járulsz hozzá ahhoz, hogy a világ(od) jobb hely legyen?

Válaszolj te is! Akár névvel, akár név nélkül töltsd ki online kérdőívünket!

Igen, kitöltöm a kérdőívet!

A Solutionfocus Megoldásközpontú Egyesület tagjai trénerek, coachok, tanárok, megoldásfókuszú szemlélettel dolgozó különféle szakemberek. Munkánk során azt tapasztaljuk, hogy a feltett kérdéseknek és a kapott válaszoknak teremtő erejük van, ezért érdemes előrevivő kérdéseket feltennünk másoknak és magunknak egyaránt.
A Solution Focus World Day, a Megoldásfókusz Világnapja alkalmából – Isabel Maurer ötlete alapján – megfogalmazott kérdéseinkkel éppen ezért keressük a bizakodás jeleit. 
Ha szívesen részt veszel kutatásunkban, kérünk töltsd ki rövid kérdőívünket!
A válaszadás után eldöntheted, hogy névtelenül, vagy név és e-mail cím megadásával küldöd el a kérdőívet. A második esetben kapsz összesítést, kivonatot az eredményekről és meg tudunk hívni a Solution Focus World Day interaktív záróeseményére.

Igen, kitöltöm a kérdőívet!