Események

Brief coaching. Megoldásközpontú megközelítés

2014. április 2.

A fordító, Szilágyi Miklós interaktív workshopja a májusban megjelenő könyvről.
Chris Iveson, Evan George, Harvey Ratner, Brief coaching. Megoldásközpontú megközelítés
„A coaching eleganciájáról és szépségéről írt talán legforradalmibb jelenleg kapható könyv. A szerzők mintegy 30 év tapasztalatát sűrítették a könyvbe, az olvasó kezébe helyezve a coaching esszenciáját. Könnyed és kellemes olvasmány, ugyanakkor elgondolkodtató és egyben gyakorlás. Az olvasó könnyen azon kaphatja magát, hogy a javasolt kérdéseket, megfogalmazásokat akár már a következő coachingbeszélgetésében is alkalmazza, hiszen vonzók és zseniálisak. Ráadásul lenyűgöző, hogy egészen rövid idő alatt milyen tartós változásokat eredményeznek.
Hihetetlen? Olvassa el, és tanuljon a legjobbaktól! Hasznos olvasást!”
Peter Szabó MCC, a „Rövid és tartós coaching” társszerzője, a Solutionsurfers egyik alapító tagja
Szilágyi Miklós workshopja

Szilágyi Miklós

Szilágyi Miklós


Időpont: 2014. április 30. 18-20h
Helyszín: Kaptár, Budapest, VI. Révay köz 4.
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
Érdeklődőknek: 3.000 Ft