“Élmény termék” – Viselkedés-tervezés alapú szolgáltatásfejlesztés és üzleti modellezés a segítő és oktató szakmákban

2024. április 9.

A program ideje: 2024. április 24. szerda 18:00-19:30-ig
Helyszín: online – ZOOM

Előadó: Csajtai Kornél
Az est házigazdája: Csányi Csaba

A következő egyesületi esten egy eddig kevésbé érintett témával készülünk: Arról fogunk néhány vitaindító gondolatot hallani illetve ezt követően megvitatni az egyes résztvevők meglátásait, hogy a coach, segítő és oktató szakmák esetében hogyan lehet értelmezni az üzleti életben elterjedt szolgáltatásfejlesztési megközelítést; milyen üzleti modellek mentén lehet tartósan anyagilag is fenntartható értékteremtést létrehozni; hogyan lehet a coaching, segítő és oktató folyamatok eredményességét élmény alapú tervezéssel támogatni; és legvégül gondolatébresztőként érintjük az erre az iparágra jellemző marketing megoldásokat is.

Részvételi részletek:
A részvétel egyesületi tagoknak díjmentes. Külsős vendégeknek a részvételi díj 3500 forint, amellyel az egyesület munkáját és fenntartását támogatjátok, amelyet előre is köszönünk!
Hozzájárulásaitokat az alábbi számlaszámra tudjátok utalni:
Solution Focus Megoldásközpontú Egyesület
MagNetBank 16200199-00243106
Közlemény: részvételi díj [neved, esemény dátuma]
A számlát az összeg beérkezése után állítjuk ki és küldjük neked. A linket az eseményhez a program napján küldjük ki e-mailben!
Regisztráció: https://forms.gle/cyTtFCh3bBWRc7pX7
Kérdések: sf.elnokseg@gmail.com
Az előadóról:
Csajtai Kornél
Leadership és business coach,
Organization, service és behavioral design tanácsadó, Business Model You® Practitioner
ICF ACC, CODP, ITIL V3 Expert
20+ év szakmai tapasztalat és vezetői múlt, elsősorban multinacionális környezetben, logisztikai, pénzügyi és technológiai szektorban, IT és outsourcing területen
Sokrétű tapasztalat szervezeti fejlesztésekben, csapatok építésében és együttműködés javításában
Nemzetközi minősítéssel rendelkező business coach, szervezetfejlesztő, Business Model You® tanácsadó
Az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar oktatója “Megoldásfókuszú vezetés” témában
A SOLUTIONFOCUS Megoldásközpontú Egyesület alapítója