Események

Hálózati érték, a hálózat érték – egyesületi est

2019. március 6.

Egyesületünk célja, hogy a megoldásközpontúan dolgozók hasznos és egyszerű eszközeit – illetve ezáltal az ezzel elérhető hasznot – minél több helyre eljuttassuk. Ehhez kapcsolódva márciusi egyesületi estünkön a hálózatok tudományának pár alapvetését vizsgáljuk meg az egyéni és közösségi kommunikáció valamint a tudás elterjesztése szempontjából.
Időpont: 2019. március 27. 18-20h
Helyszín: Kaptár, Révay köz 4.

A megközelítés a skálafüggetlen hálózatok egyes alapjellemzőinek általános megközelítéséből indul és meglátjuk meddig jutunk.
Az egyik apropó, aminek kapcsán beszélgetni fogunk a hálózatokról, a május 3-i SFWorldDay lesz – a megoldásfókusz világnapja -, amikor a világon közösen ünnepel mindenki, aki a megoldásfókuszú megközelítés alkalmazását és terjesztését fontosnak tartja.

Megnézzük, hogyan teremthet erőt egy olyan hálózat, ahol a tagok között annyi a közös, hogy mindannyian azt gondolják, a probléma nem feltétlenül van kapcsolatban a megoldással.
Az est házigazdája: Czombos István
Szeretettel várunk!
Részvételi díj:
SF Egyesület tagjainak: ingyenes
Vendégeknek: 2.000 Ft, amit a helyszínen készpénzben tudsz fizetni.