Események

Improvizáció és megoldásfókusz – egyesületi est

2016. szeptember 18.

improvizacioIdőpont: 2016. szeptember 28. 18-21h
Helyszín: KAPTÁR, Budapest, Révay köz 4.

A megoldásfókuszú munka során az adott pillanatban, a partnerre ráhangolódva, őt támogatva lépünk tovább a célja irányába. Ugyanez történik egy improvizációs előadás során is. Néhány olyan gyakorlattal ismerkedhettek meg, ami a Solution Focus coachingban is igen jól hasznosítható. Segíti az egymásra hangolódást, az egyéni erősségek és lehetőségek felismerését és kihasználását.
Szeretettel várunk Titeket egy jókedvű közös játszásra!

Bincze Bea
Az est házigazdája: Bincze Bea
Bea korábban hosszú ideig multinacionális termelő és szolgáltató vállalatoknál dolgozott felsővezetőként, később tanácsadóként és projektvezetőként folytatta pályafutását. Emellett nemzetközi tehetséggondozó programokat tervezett és irányított, majd tanácsadóként dolgozott.

Coachként fő tevékenységi köre a kommunikációs és a vezetői képességek fejlesztése, valamint a stresszkezelés és egyéni képességek fejlesztése. Beszédcoachként is dolgozik, többek között a TEDxBudapest Future angol nyelvű előadóit készítette fel.
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
külsősöknek: 3.000 Ft