Események

Addiktológia és megoldásfókusz – egyesületi est

2016. október 13.

Időpont: 2016. október 26. 18-20haddikt
Helyszín: Kaptár
Egyesületi találkozónk témája olyan helyről érkezik, ahol különösen üdítő, hogy megoldásközpontúan dolgoznak. A témagazdák Erdélyi Tea és Békési Tímea a Kék Pont Drogkonzultációs Központ munkatársai. Ők segítenek abban, hogy közelebről megismerkedjünk az Alapítvány tevékenységével és megosztják velünk milyen megoldásközpontú eszközöket használnak a saját munkájukban. Ha szerencsénk lesz, akkor még olyan dilemmát is fognak hozni, amin gondolkodhatunk közösen.
Ezen az estén azt keressük, hogy mi mit tanulhatunk tőlük, mi az, amit hasznosíthatunk az ő tevékenységükből, illetve mi az amit adhatunk nekik a saját tapasztalatunkból.
Téged is sok szeretettel várunk!