Események

Könyvajánló – Insoo Kim Berg: Konzultáció sokproblémás családokkal

2015. május 27.

konzultaciosokprobleA koreai születésű Insoo Kim Berg az egyik legelismertebb családterápiás központ alapítója és vezetője az Egyesült Államok-beli Milwaukee-ben.
Kiterjedt oktatói tevékenységet is folytatott, a nemzetközi tudományos élet állandó szereplőjeként. Az írás közérthető, jól követhető kalauz az egyidejűleg sokféle nehézséggel (szegénység, munkanélküliség, alkohol- és drogproblémák, családon belüli erőszak stb.) küszködő családokkal dolgozó terapeuták számára – quasi kötelező olvasmány! A szerző jól ismeri az ilyen helyzetben dolgozó segítők (terapeuták, szociális munkások) nehézségeit, és tanulmányozása sokat segít abban, hogy ne törjön meg idő előtt a munkába vetett hit, ne uralkodjon el a kétségbeesés éppen azokon, akik hivatásosan foglalkoznak az alacsony státusú családokkal és emberekkel.
Sorozat: Családterápiás olvasókönyv (ANIMULA)
Kiadó: Animula Kiadó
Kiadási év: 2004
Témakör: Családterápia
Méret: A5
Oldalszám: 172
Borító: kartonált
Megrendelhető ide kattintva.