Események

Megoldásfókusz és Mindfullness

2018. március 12.

Következő egyesületi estünk házigazdája Wolberger Szilvia, aki azt mutatja meg nekünk, hogyan kapcsolható össze a gyakorlatban a Solution Focus és a Mindfullness vagy ahogyan magyarul leggyakrabban említjük: a tudatos jelenlét.

Időpont: 2018. március 28. szerda 18-20h
Helyszín: 1084 Budapest, Német u. 9-11. (15-ös kapucsengő, Wolberger / MindfulWorks meditációs műhely)

Az est folyamán ismerkedhetünk a tudatos jelenlét alapelemeivel, etikai kontextusával, belekóstolhatunk a gyakorlásába és megkíséreljük felderíteni, hogyan gazdagíthatja egy ilyen elmélkedő, elmélyülő gyakorlat a coach személyét és munkáját.

Az est a szakmai érdekességén túl muníciót adhat saját work-life balance tudatosságod fejlesztéséhez és hasznos erőforrásaid aktiválásához a megoldásközpontú gyakorlatodban.

Kérünk, hogy részvételi szándékodat jelezd a program Facebook eseményénél, hogy helyet tudjunk biztosítani számodra!

Az egyesületi est nyilvános, egyesületi tagoknak a részvétel díjmentes, az érdeklődőktől az első alkalommal belépődíjat nem szedünk. Ezzel együtt szívesen fogadunk minden támogatást, felajánlást a program költségeinek fedezésére, az egyesület küldetésének megvalósításához.