Események

Megoldások nyomában – Egyesületi est és könyvbemutató workshop Dominik Godat-val

2015. június 16.

Következő egyesületi estünk keretében immáron magyar nyelven is megjelenő könyve kapcsán Dominik Godat tart kétórás megoldásfókuszú workshopot.dominik-godat-foto.1024x1024
Időpont: 2015. június 24. 18-20h
Helyszín: Hotel Adina, Budapest XIII., Hegedűs Gy. u. 52-54.
Dominik Godat éveken át HR vezetőként dolgozott a Coopnál, majd 2009. óta vezetéstudományt és coaching szemléletű vezetést oktat a Luzerni Egyetemen, miközben rendszeresen ad elő nemzetközi konferenciákon és szemléletformáló tréningeket tart multinacionális vállalatok top menedzsmentjének.

dominik_boritoEz a könyv egy útmutató, és arra invitál, hogy megismerd a megoldásközpontú vezetés világát. A kompakt áttekintésen kívül gyakorlati beavatkozásokat és sikertörténeteket is kínál már jól bevált módszerekből, amelyek segítenek a hatékonyabb vezetésben. Dominik Godat
Dominik Godat könyvét az teszi számomra különlegessé és remélem, a magyar célközönség számára kedvessé és hasznossá, hogy pragmatikus, egyszerű nyelven útikönyvszerűen használható szöveget ad a kíváncsi vezető kezébe. A vezetőkébe, mert tőlük úgyis ellesik a beosztottak, amit tényleg jól csinálnak.” Hankovszky Katalin
 
Időpont: 2015. június 24. 18-20h
Helyszín: Hotel Adina, Budapest XIII., Hegedűs Gy. u. 52-54.
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
Érdeklődőknek: 3.000 Ft