Események

WOWW – az elismerés ereje (nem csak) az iskolában

2015. október 27.

insoo_kim_bergInsoo Kim Berg, a megoldásfókuszú megközelítés ‘szülőanyja’ számos területen kísérletezett a módszer adta lehetőségekkel. Így egy barátnőjének is segített, aki tanítás helyett fegyelmezéssel volt elfoglalva az osztályban… Ebből a segítésből lett a WOWW, az a megfigyelésen alapuló elismerő beavatkozás, melynek sok alkalmazását ismerjük Európa több országába, Amerikában – és újabban Magyarországon is! A www.iskolak.megoldasfokuszmindenkinek.hu oldalon linkek vezetnek a témában megjelent cikkekhez, szakirodalomhoz. Rendszeres vetítéseken megtekinthető és megvitatható az a film, melyet Insoo és holland kollégája készítettek egy alkalmazási példáról. A vetítések ingyenesek és regisztrációhoz kötöttek, az időpontokat a fenti honlaponfrissen tartjuk.
Ha valaki saját intézményében kér interaktív vetítést, külön díj ellenében igényelhet ilyet, kérjük, keresse Göntér Mónikát (gonter[kukac]solutionsurfers.hu), aki az alkalmakat koordinálja. Köszönjük.