Események

Megoldásközpontú coaching gyermekekkel és fiatalokkal

2015. október 29.

könyvboritoA Z-Press Kiadó gondozásában 2015 .november közepén jelent meg Harvey Ratner és Denise Yusuf: Megoldásközpontú coaching gyermekekkel és fiatalokkal: A brief megközelítés című könyve.
A coachingot eddig is sikeresen alkalmazták sokfajta ügyfél esetében, de a gyermekek és a fiatalok kivételnek számítottak. A coaching nemcsak a meglévő problémákat segít kezelni, hanem pszichoedukatív is. Ez azt jelenti, hogy segít az egyéneknek új megközelítési módokat kifejleszteni az élethez általában. A gyermekek és fiatalok gyorsan tanulnak, és amit ebben a korban elsajátítanak, az teljesebb élethez vezet. A könyvnek mindenki hasznát veheti, aki ezzel a korosztállyal foglalkozik.” Gladeana McMahon
A könyvet Göntér Móni lektorálta, az előszót Hankovszky Kati írta.
Könyvbemutató: 2015. december 3-án 18-20h-ig a Hotel Adinában