Események

Mágikus szavak – Egyesületi est

2017. január 19.

magikusszavak

Közeledik a 2017. év első egyesületi alkalma, január 25-én ismét találkozunk. Minden hónap utolsó szerdáján öszegyűlünk azért, hogy ötletekkel és inspirációval segítsük egymást a megoldásfókuszú munkában. A szokásos időpontban (18.00-20.00) várunk mindenkit a szokásos helyen (a világ egyik legjobb közösségi irodájában, a Kaptárban).
Bincze BeaMostani témánk házigazdája Bincze Bea: „Mindannyian lehetünk varázslók, szavainkkal, minden tettünkkel tudunk varázsolni. Tim David: Magic Words – The Science and secrets behind seven words that motivate, engage and influence című könyve adta az ihletet. Tim sikeres bűvészként a világ sok részén adott már elő, és könyvében megosztja saját tapasztalatait, izgalmas kutatási eredményeket, amelyek azt segítenek megérteni, hogyan működnek ezek a varázsszavak. Ebből hozok nektek ízelítőt, hogy mindnyájan jobb varázslókká váljunk.
Emellett folytatjuk az évünk megoldásfókuszú tervezését.
Szeretettel várunk téged is!
Részvételi díj:
SF egyesületi tagoknak: ingyenes
külsősöknek: ha először jössz ingyenes, a további alkalmaknál 3.000 Ft